Façade (1.0.0-rc3) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Email
bn: ইমেইল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
