Façade (1.0.0-rc3) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
