Façade (1.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Projects
et: Projektid

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: City
et: Linn

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Share
et: Jaga

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Apply
et: Rakenda

en: Debug
et: Siluma

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav

en: REST export
et: REST eksport
