Façade (1.0.0-rc3) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Apply
eu: Ezarri

en: Debug
eu: Araztu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
