Façade (1.0.0-rc3) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: City
ga: Cathair

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
