Façade (1.0.0-rc3) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Domain ID
kn: ಡೊಮೈನ್ ಐಡಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: 4
kn: ೪

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ
