Façade (1.0.0-rc3) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ
