Façade (1.0.0-rc4) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
