Façade (1.0.0-rc4) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Projects
fi: Projektit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Region
fi: Alue

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Owner
fi: Omistaja

en: City
fi: Kaupunki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Share
fi: Jaa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Apply
fi: Käytä

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Generated password
fi: Luotu salasana

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Role Name
fi: Roolin nimi

en: REST export
fi: REST vienti
