Façade (1.0.0-rc4) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: City
gu: શહેર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧
