Façade (1.0.0-rc4) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Projects
hu: Projektek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Region
hu: Régió

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: City
hu: Város

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Share
hu: Megosztás

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Changed
hu: Módosítva

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Subdomain
hu: Aldomain

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Zoom level
hu: Nagyítás mértéke

en: Generated password
hu: Generált jelszó

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Asc
hu: Növ

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
