Façade (1.0.0-rc4) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Owner
ku: خاوەن

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
