Façade (1.0.0-rc4) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Authored by
nn: Skrive av

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
