Façade (1.0.0-rc4) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Projects
oc: Projèctes

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Owner
oc: Proprietari

en: City
oc: Vila

en: Sort by
oc: Triar per

en: Share
oc: Partejar

en: Changed
oc: Modificat

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Apply
oc: Aplicar

en: Debug
oc: Depuracion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Project ID
oc: Id del projècte
