Façade (1.0.0-rc4) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: About
se: Birra
