Façade (1.0.0-rc4) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
