Façade (1.0.0) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Projects
ar: المشاريع

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Region
ar: المنطقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Drupal
ar: دروبال

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Debug
ar: تنقيح

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي
