Façade (1.0.0) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Edit
cs: Upravit

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Site name
cs: Název webu

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: City
cs: Město

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Apply
cs: Použít

en: Debug
cs: Ladění

en: Subdomain
cs: Subdoména

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
