Façade (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Region
he: איזור

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Site name
he: שם האתר

en: Drupal
he: דרופל

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Share
he: שיתוף

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה
