Façade (1.0.0) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: City
sk: Mesto

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Apply
sk: Použiť

en: Debug
sk: Ladenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
