Facebook Album (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: About
da: Om

en: Thumbnail width
da: Miniature-bredde

en: Thumbnail height
da: Miniaturehøjde

en: Show description
da: Vis beskrivelse
