Facebook Album (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Album
gl: Álbum

en: Media
gl: Medios

en: About
gl: Información

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura

en: Thumbnail height
gl: Altura da miniatura
