Facebook Album (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Media
hu: Média

en: About
hu: Leírás

en: Albums
hu: Albumok

en: Thumbnail width
hu: Bélyegkép szélessége

en: Thumbnail height
hu: Bélyegkép magassága

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Invalid value
hu: Érvénytelen érték
