Facebook Album (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Album
lv: Albūms

en: Media
lv: Multivide

en: About
lv: Par

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums

en: Thumbnail height
lv: Sīktēla augstums
