Facebook Album (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Media
fr: Média

en: About
fr: À propos

en: Thumbnail width
fr: Largeur de la vignette

en: Thumbnail height
fr: Hauteur de la vignette

en: Show description
fr: Afficher la description

en: Facebook App ID
fr: Identifiant (ID) de l'App Facebook

en: Invalid value
fr: Valeur non valide

en: Facebook Page ID
fr: Identifiant (ID) de la page Facebook
