Facebook Album (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Album
ca: Àlbum

en: Media
ca: Multimèdia

en: About
ca: Detalls

en: Albums
ca: Àlbums

en: Thumbnail width
ca: Amplada de la miniatura

en: Thumbnail height
ca: Alçada de la miniatura

en: Show description
ca: Mostra la descripció
