Facebook Album (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: About
it: Informazioni

en: Thumbnail width
it: Larghezza miniatura

en: Thumbnail height
it: Altezza anteprima

en: Show description
it: Mostra la descrizione
