Facebook Album (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Album
fa: آلبوم

en: Media
fa: رسانه

en: About
fa: درباره

en: Show description
fa: ظهور توضیحات
