Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Show
bn: দেখাও

en: Hide
bn: লুকাও

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
