Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Show
lv: Rādīt

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Web services
lv: Web servisi
