Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Show
vi: Hiện

en: Fade
vi: Mờ

en: Hide
vi: Ẩn

en: Web services
vi: Dịch vụ web
