Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Show
ar: عرض

en: Hide
ar: إخفاء

en: Web services
ar: خدمات الويب
