Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Show
ca: Mostra

en: Hide
ca: Oculta

en: Web services
ca: Serveis web
