Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
