Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Show
oc: Afichar

en: Hide
oc: Amagar

en: Web services
oc: Servicis Web
