Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Show
ru: Показать

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Hide
ru: Скрыть

en: Site Language
ru: Язык сайта

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook

en: Theme Color
ru: Цвет темы
