Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Show
sv: Visa

en: Fade
sv: Tona

en: Hide
sv: Dölj

en: Web services
sv: Webbtjänster
