Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Fade
jv: Bureng

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Web services
jv: Layanan web
