Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: Show
pt: Exibir

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Hide
pt: Ocultar

en: Site Language
pt: Idioma do Site

en: Web services
pt: Serviços web
