Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
