Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Show
hi: दिखाये

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
