Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Show
hr: Prikaži

en: Hide
hr: Sakrij

en: Web services
hr: Mrežni servisi
