Facebook Messenger Customer Chat (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Show
pl: Pokaż

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Hide
pl: Ukryj

en: Site Language
pl: Język strony

en: Web services
pl: Usługi web

en: Theme Color
pl: Kolor szablonu
