Facet granular date (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: 1 year | @count years
fi[0]: 1 vuosi
fi[1]: @count vuotta

en: 1 month | @count months
fi[0]: Yksi kuukausi
fi[1]: @count kuukautta
