Facet granular date (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses
