Facet granular date (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.
