Facet granular date (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Facets
hu: Finomítók

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: In the last day
hu: Az elmúlt napon

en: In the last month
hu: Az elmúlt hónapban

en: In the last year
hu: Az elmúlt évben
