Facet granular date (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan

en: In the last day
jv: Nang sedina pungkasan

en: In the last month
jv: Nang sasi pungkasan

en: In the last year
jv: Nang setahun pungkasan
