Facet granular date (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Facets
ru: Фасеты

en: 1 year | @count years
ru[0]: @count год
ru[1]: @count года
ru[2]: @count[2] лет

en: 1 month | @count months
ru[0]: @count месяц
ru[1]: @count месяца
ru[2]: @count[2] месяцев

en: In the last day
ru: За последний день

en: In the last month
ru: За последний месяц

en: In the last year
ru: За последний год

en: 1 second ago | @count seconds ago
ru[0]: @count секунду назад
ru[1]: @count секунды назад
ru[2]: @count секунд назад

en: 1 minute ago | @count minutes ago
ru[0]: @count минуту назад
ru[1]: @count минуты назад
ru[2]: @count минут назад

en: 1 hour ago | @count hours ago
ru[0]: @count час назад
ru[1]: @count часа назад
ru[2]: @count часов назад

en: 1 day ago | @count days ago
ru[0]: 1 день назад
ru[1]: @count дня назад
ru[2]: @count дней назад

en: 1 month ago | @count months ago
ru[0]: 1 месяц назад
ru[1]: @count месяца назад
ru[2]: @count месяцев назад

en: 1 year ago | @count years ago
ru[0]: 1 год назад
ru[1]: @count года назад
ru[2]: @count лет назад

en: 0 months ago
ru: 0 месяцев назад

en: 0 days ago
ru: 0 дней назад

en: 0 hours ago
ru: 0 часов назад

en: 0 minutes ago
ru: 0 минут назад

en: 0 seconds ago
ru: 0 секунд назад
