Facet Range list Item (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: About
da: Om

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
da: Liste af tilladte værdier: hver nøgle skal være et gyldigt heltal eller kommatal.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
da: Værdierne som dette felt kan indeholde. Indtast én værdi pr. linje på formen nøgle|værdi.

en: Allowed values list: invalid input.
da: Liste af tilladte værdier: Ugyldigt input.
